• Home
  • Domy na sprzedaż

Domy na sprzedaż - Aktualnie w ofercie

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą tegoroczną nowość - segmenty PREMIUM Azaliowa 30 w Ostrowie Wielkopolskim.

Segmenty wykonane są z niezwykłą starannością przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań jak i wysokiej jakości materiałów.

Firma Stylbud każdego roku oddaje w Państwa ręce kilka budynków, które powstają z naszej pasji do detali, do jasnych wnętrz, do komfortu oraz elegancji.

Segmenty przy ulicy Azaliowej - położone są w doskonałej lokalizacji, w cenionej dzielnicy Pruślin charakteryzującej się świetnym dojazdem do centrum miasta, galerii Ostrovia, dostępem do licznej infrastruktury miejskiej (szkoły, place zabaw, boiska) jak i licznymi marketami, aptekami etc. Optymalność tej lokalizacji polega na jednoczesnej bliskości centrum przy zachowaniu spokoju oraz rodzinnego charakteru osiedla.

Na 168 metrach segmentu znajdą Państwo jasną i przestronną przestrzeń do zamieszkania. Od samego wejścia do domu drzwiami wyposażonymi w dodatkowe naświetla można poczuć klimat domu. Na parterze dominuje otwarty salon połączony z kuchnią wraz z aneksem, w którym dzięki ogromnym oknom oraz lokacji budynku można cieszyć się słońcem przez większość dnia. Piętro to 3 sypialnie, łazienka oraz garderoby.


Budynek jest wyposażony w instalacje alarmową, centralnego odkurzacza, internetową, rolety sterowane są elektrycznie za pomocą pilota tak samo jak brama garażowa.

Bardzo ważna jest także zastosowana w domu wentylacja mechaniczna wraz z rekuperacją. Rekuperator powoduje, iż w domu mamy zawsze świeże powietrze, nie mamy wilgoci oraz zanieczyszczeń - co jest ważne zwłaszcza dla alergików.

Działki o powierzchni 505 i 524 m2 - dają duże pole do zagospodarowania na dowolny sposób, dając poczucie przestrzeni również na zewnątrz budynków.

Podjazd wybrukowany jest kostką brukową.

Tarasy wykończone są w stylu industrialnym. Całość ogrodzona jest nowoczesnym ogrodzeniem metalowym oraz częściowo betonowym.

Niewątpliwym atutem segmentów są także niskie koszty ich utrzymania, ponieważ rachunki za ogrzewanie mile zaskoczą Nabywców.

Elegancka kolorystyka oraz detale sprawiają, że to dom dla osób wymagających ceniących wysoką jakość.

Możemy pisać jeszcze wiele na temat zalet naszych segmentów, jednak żaden opis nie odda ich właściwości tak jak osobista wizyta- zatem zapraszamy Państwa.

Nasz zespół z chęcią odpowie na wszystkie pytania oraz pokaże nieruchomości:

Kontakt:

tel./fax: 62 592 42 80
kom. +48 604 308 724
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook: https://pl-pl.facebook.com/pbmstylbud


*zdjęcia oraz opis nieruchomości podlega prawom autorskim.