• Home
  • Domy na sprzedaż

Domy na sprzedaż - aktualnie w ofercie

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą tegoroczną nowość - wolnostojący dom jednorodzinny klasy PREMIUM w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Głowackiego 43 B.


Dom wykonany jest z niezwykłą starannością przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań jak i wysokiej jakości materiałów. Firma Stylbud każdego roku oddaje w Państwa ręce kilka budynków, które powstają z naszej pasji do detali, do jasnych wnętrz, do komfortu oraz elegancji.


Dom przy ulicy Głowackiego - położony są w doskonałej lokalizacji, w cenionej dzielnicy Parcele Zacharzwskie charakteryzującej się świetnym dojazdem do centrum miasta (ulicą Krotoszyńską, Chłapowskiego), dostępem do licznej infrastruktury miejskiej (szkoły, place zabaw, boiska) jak i licznymi marketami, aptekami etc. Optymalność tej lokalizacji polega na jednoczesnej bliskości centrum przy zachowaniu spokoju oraz rodzinnego charakteru osiedla.

Na 140 metrach domu znajdą Państwo jasną i przestronną przestrzeń do zamieszkania. Od samego wejścia do domu drzwiami wyposażonymi w dodatkowe naświetla można poczuć klimat domu. Na parterze dominuje otwarty salon połączony z kuchnią wraz z aneksem, w którym dzięki ogromnym oknom oraz lokacji budynku można cieszyć się słońcem przez większość dnia. Piętro to 3 sypialnie, łazienka oraz garderoba.


Budynek jest wyposażony w instalacje alarmową, centralnego odkurzacza, internetową, rolety sterowane są elektrycznie za pomocą pilota tak samo jak brama garażowa. Budynek jest wyposażony w nowoczesną pompę ciepła co stanowi bezpieczne, ekologiczne ale i ekonomiczne rozwiązanie. Na zewnątrz nowoczesne oświetlenie LED.

Bardzo ważna jest także zastosowana w domu wentylacja mechaniczna wraz z rekuperacją powodują, iż w domu mamy zawsze świeże powietrze, nie mamy wilgoci oraz zanieczyszczeń - co jest ważne zwłaszcza dla alergików.

Działka o 537 - dają duże pole do zagospodarowania na dowolny sposób, dając poczucie przestrzeni również na zewnątrz budynku, gdzie możemy cieszyć się własnym, nie dzielonym z nikim podwórkiem.

Podjazd wybrukowany jest kostką brukową.

Tarasy wykończone kostką. Całość ogrodzona jest nowoczesnym ogrodzeniem metalowym oraz częściowo betonowym.

Elegancka kolorystyka oraz detale sprawiają, że to dom dla osób wymagających ceniących wysoką jakość.

Możemy pisać jeszcze wiele na temat zalet naszych domów jednak żaden opis nie odda ich właściwości tak jak osobista wizyta- zatem zapraszamy Państwa.


Kontakt:

tel./fax: 62 592 42 80
kom. +48 604 308 724
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook: https://pl-pl.facebook.com/pbmstylbud

*zdjęcia oraz opis nieruchomości podlega prawom autorskim.