• Home
  • Posadzki Przemysłowe

Posadzki Przemysłowe Ostrów Wielkopolski

Firma Stylbud od 2003 roku świadczy usługi związane z wykonawstwem posadzek przemysłowych. Kompleksowe podejście do klienta, doradztwo, projekt, dobór optymalnej technologii oraz rzetelne wykonawstwo sprawiają, że jesteśmy liderem na lokalnym rynku.

Posadzki przemysłowe cechują się przede wszystkim trwałością, wysoką odpornością na ścieranie oraz duże obciążenia. Łatwo utrzymać je w czystości oraz posiadają właściwości antystatyczne.

Działamy dokładnie i skutecznie, aby wykonywane przez nas posadzki przemysłowe służyły jak najdłużej i były wysokiej jakości. Oferowane przez nas posadzki betonowe znajdują zastosowanie m.in. jako nawierzchnia  hal przemysłowych, zakładów produkcyjnych, wielkopowierzchniowych obiektów handlowych czy parkingów, myjni samochodowych.

Wykonujemy także posadzki industrialne w domach i na tarasach, to także doskonałe oraz zgodne z obowiązującymi trendami rozwiązanie w zakresie wystroju wnętrz.

Konserwacja i renowacja posadzek przemysłowych

Nasza firma realizuje także usługi z zakresu konserwacji i renowacji posadzek przemysłowych.

Należy pamiętać, że posadzki przemysłowe, szczególnie w garażach, halach produkcyjnych czy parkingach, narażone są na działanie dużych sił nacisku oraz zabrudzenia (kurz, oleje, tłuszcze, substancje chemiczne). To powoduje, że bez odpowiedniej konserwacji ich okres eksploatacji może ulec znacznemu skróceniu. PBM Stylbud oferuje naprawę posadzek poprzez takie działania jak spoinowanie, naprawa pęknięć i ubytków, ściąganie uszkodzonej powłoki oraz inne zabiegi pielęgnacyjne. Jeżeli posadzki w Państwa budynkach wymagają odświeżenia i renowacji, zapraszamy do  kontaktu